Neziroğlu Sigorta

1970'den Beri Motorlu Araçlarda Güvenin Simgesi

Neziroğlu Grubu, 01 Mart 1970 yılında Emekli Piyade Albay NEZİR NEZİROĞLU tarafından Kültür Sokak 145/1-B Tandoğan-Ankara adresinde bulunan 24 m2 lik bir bakkal dükkanını devralıp "NEZİROĞLU TİCARET" unvanı ile Skoda kamyonetleri, Jawa ve Station motosikletleri ve yedek parçaları acenteliği yaparak ticari hayata atılmıştır.

Kuruluşundan sonraki yıllarda Skoda, Jawa, BMC ve Lada yetkili satıcılığı ile faaliyetlerini sürdürdü; 1984 yılında alınan "Isuzu Ticari Araçları Yetkili Satıcılığı" ve 1986 yılında alınan "Renault Yetkili Satıcılığı" ile de büyüme yönünde önemli adımlar attı. 01 Mayıs 2005 tarihinde Hyundai ve hemen sonra Suzuki markasını bünyesine katarak büyümeye devam etti.

Bugün birçok tesis ve yüzlerce çalışanıyla şirketimiz, kuruluşumuzdaki temel prensipleri özenle koruyarak gelenekçi, çağın ötesinde plan ve projeleriyle ise yenilikçi bir çizgide emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Başlangıçtan bu yana otomotiv alanında odaklanan Neziroğlu Grubu hemen hemen tamamı faaliyet gösterdikleri markaların liderleri konumunda olan Renault - Hyundai - Dacia Markaları ve N2(Neziroğlu 2. El), Neziroğlu Exclusive,NS(Neziroğlu Sigorta), Amiral Filo Yönetimi'nden oluşmaktadır.

Paylaştığımız Değerler

  • Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüstlük ve sadakat
  • Bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşılmasını teşvik eden takım ruhu
  • Neziroğlu'nun bir parçası olmaktan ve yapılan işten duyulan gurur
  • Çevremizde ve dünyadaki değişimi önceden sezebilen hayal gücü ve yaratıcılık
  • Değer katan, üreten ve başaran insanlar arasında olmak için gerekli hırs ve iddia
  • Durumu yalın ve olduğu gibi değerlendirmek
  • Olumlu ve etkin olmak için gerekli gerçekçilik
  • Müşteriyi birinci sıraya koyan her seviyede mükemmeliyetçilik
  • Değişmeyen yegane şey değişime yatkınlık.

Misyonumuz

Sürekli yaptığımız şey neyse biz de oyuz. O halde mükemmellik bir eylem değil, alışkanlıktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, satış ve satış sonrası hizmetlerinde tüm Türkiye genelinde en iyi hizmeti vermek ve lider bir oto yetkili satıcısı olmaktır.